אודות אות למופת

בשנת 1998 ייסד העורך והמשורר שלומי חסקי את מפעל חייו: אות למופת – שירותי כתיבה ועריכה. שלומי, בוגר לימודי ספרות עברית ולימודי היסטוריה של ארץ-ישראל באוניברסיטת תל-אביב ולימודי עריכה לשונית באוניברסיטת בר-אילן, עוסק כבר למעלה מעשרים שנים בעריכת תוכן ולשון במגוון ז'אנרים: החל בספרות יפה, דרך ספרות עיון, וכלה בספרות מקצועית. חסקי גם מתמחה שנים רבות בכתיבת צללים ובכתיבה אוטוביוגרפית של ספרים בשלל נושאים, בהנחיה ובליווי של כותבים בעת תהליך יצירתם, וכן בחוות דעת מקצועית על כתבי יד טרם שליחתם להוצאות לאור.

אודות שלומי חסקי

Otlemofet-for-fb-logo-02שלומי חסקי הוא משורר. שיריו פורסמו בכתבי-עת ספרותיים רבים, בעיתונות היומית, הן המודפסת והן הדיגיטלית, והוקראו בתכניות תרבות באמצעי התקשורת ובטקסים שונים. ספרי שיריו "האקדמיה ללשון מגומגמת" ו"-בקרן הרחובות המקבילים" ראו אור בשנים 2008 ו-2013, בהתאמה.

חסקי הוא בוגר הקורס להכשרת מנחי סדנאות כתיבה שירה ופרוזה (מטעם החברה למתנ"סים), בוגר כיתת השירה של הליקון – העמותה לקידום השירה בישראל, ומנחה סדנאות כתיבה, גם לבוגרים וגם לבני נוער, וכן עורך ספרי שירה.שירותי כתיבה

– כתיבה פרסומית
– כתיבת ביוגרפיות
– כתיבת צללים

שירותי עריכה

– עריכה לשונית
– עריכת ספרות
– עריכה אקדמית
– עריכת שירה


שירותי לקטורה

לקטורה, כלומר קריאה מקצועית ומדוקדקת של כתב היד שלכם טרם שליחת יצירתכם לבית ההוצאה לאור. בתום עבודת הלקטורה יקבל הכותב חוות-דעת מקצועית ומקיפה על אודות יצירתו, כולל כמובן פרטים הנוגעים לסגנון, למשלבי השפה, לתוכן, לדמויות וכו'; פרטים שללא ספק יסייעו למחבר ללטש את כתב היד עליו שקד כה רבות, וכפועל יוצא להעלות את סיכויו להוציא את ספרו לאור באכסניה ראויה.

סדנאות והרצאות

– הרצאות בשלל נושאים הקשורים לספרות (פרוזה ושירה).
– סדנאות לכתיבת שירה: שלומי חסקי, בוגר הקורס להכשרת מנחים לסדנאות כתיבה (שירה ופרוזה) מטעם מתא"ן והחברה למתנ"סים בישראל – מנחה סדנאות לכותבי שירה ולקוראיה.


למה דווקא אות למופת?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=qog89hYrXoUhttps://www.youtube.com/watch?time_continue=23&v=qog89hYrXoU